Január 2016

MŠ - Karneval

Aj v našej MŠ sme sa veselo zabávali na maškarnom plese. Všetky masky boli krásne a zábavné. Deti mali zabezpečené občerstvenie a bohatú tombolu. Každé dieťa sa tešilo zo svojej výhry. Už teraz sa tešíme na ďalší karneval.

S pozdravom zást.MŠ M.Furjelová

Školský karneval

29. január 2016 ukončil polročné vyučovanie. Žiaci si v škole prevzali hodnotenie svojej práce a potom už začali s prípravami na školský karneval. Žiaci 9.A a 9.B triedy ho tentokrát pripravili pre svojich mladších spolužiakov v štýle DISNEY. Spolu s DJ SYLVANOM najskôr privítali rodičov a žiakov z 1. stupňa, ktorých potom vystriedali starší. Veselú zábavu vo fantastických maskách striedali napínavé súťaže a žrebovanie zaujímavých cien tomboly. Nechýbal ani pult s občerstvením a sladkými dobrotami. Všetky karnevalové masky i súťažiaci boli ocenení. Naše srdečné Ďakujeme! patrí všetkým sponzorom. Vďaka ich štedrosti sme mohli vyčariť na tvárach našich žiakov smiech a radosť. Veríme, že aj tento karneval bude patriť k ich príjemným spomienkam.

(MŠ)