Január 2017

Aktivity proti obezite - Vianočný turnaj vo florbale a futbale

Každoročne sa pod vedením pána učiteľa Mgr. Pavla Babica na našej škole koná vianočný turnaj vo florbale a futbale pre žiakov 5. - 9. ročníka, ako prevencia proti obezite. Taktiež sa nezabúda na podporovanie zdravšieho životného štýlu. Žiaci sa na toto podujatie veľmi tešia a zdravo medzi sebou súperia o víťazstvo. Tím najlepších hráčov je ocenený ale ani na ostatných sa v tomto smere nezabúda. Všetci hráči si z turnaja odnesú kopec skvelých zážitkov a odchádzajú s dobrým pocitom, že urobili niečo pre svoje zdravie.

Aktivity proti obezite - Filip v krajine zdravia

Žiaci z druhého ročníka pod vedením p. uč. Mgr. Márie Sopkovej sa v pondelok 30. 1. 2017 ocitli v krajine zdravia. Pri čítaní príbehov si utvrdili, či je ich jedálniček zdravý alebo treba z neho niečo vypustiť. Dozvedeli sa cenné informácie, ktoré pomôžu ich telu, aby bolo zdravšie a že veľa k tomu netreba len jesť mnoho zeleniny, ovocia a jedla, ktoré je bohaté na vitamíny a minerály. Na záver si krásnymi kresbami spestrili hodinu čítania a svoj pobyt v krajine zdravia.