Január 2014

Karneval v štýle retro

Karneval na našej škole sa uskutočnil vo štvrtok 29. januára 2015. To je spoločenská udalosť, na ktorú sa tešia všetky deti a na našej škole má dlhoročnú tradíciu. Karneval sa konal v sále MOS. Organizátorom karnevalu boli žiaci 9.A a 9.B triedy spolu so svojimi triednymi učiteľkami. Žiaci I. stupňa spolu so svojimi triednymi učiteľkami sa zabávali v čase od 12. hod. do 15. hod. Potom ich vystriedali žiaci II. stupňa, ktorí sa zabávali až do 20. hod.

Krásne masky sa snažili zaujať nielen farebnosťou, ale aj originálnosťou. Súťaže sa striedali s tanečnými kolami, masky tancovali a bavili sa spolu so svojimi triednymi učiteľmi. Odmenou pre deti boli dobroty, ktoré vyhrali v hrách a odmenou pre nás bol ich úsmev na tvári a spokojnosť.

Novinkou pre starších žiakov bola tento rok téma, v ktorej sa niesol štýl karnevalu. Karneval sa niesol v štýle RETRO. Všetci deviataci sa nahodili do šiat v štýle RETRO a dokonca aj mnohí ďalší žiaci ich nasledovali. Veľmi im to svedčilo, nemohli sme sa na nich vynadívať.

Lákadlom pre všetkých žiakov bola aj tombola, v ktorej mohli žiaci vyhrať zaujímavé ceny. Samozrejme na dobrom priebehu celého karnevalu majú zásluhu aj DJ Pinky a sponzori, ktorým chceme aj takto poďakovať za sponzorský dar alebo príspevok, ktorými tiež pomohli k zdarnému priebehu karnevalu.

Deviataci pripravili pestrý program plný zábavy, tanca, súťaží a smiechu. Po promenáde karnevalových masiek a vyčerpávajúcich tancoch sa deti mohli občerstviť v bufete, kde si mohli zakúpiť sladkosti a smäd zahasiť limonádou alebo džúsom. Dokonca sme si mohli pochutnať aj na chutných koláčoch, ktoré napiekli maminky deviatakov, za čo im pekne ďakujeme. V takej skvelej nálade by sme zotrvali až do rána, ale všetko má svoj koniec. Stretneme sa opäť o rok.

ZM