December 2020

Školské kolo PYTAGORIÁDY

Už tradične organizujeme školské kolo Pytagoriády. V dňoch 9.-10. decembra 2020 žiaci 3. a 4. ročníka riešili úlohy v škole a starší žiaci sa do súťaže zapojili on-line zo svojich domovov z dôvodu dištančného vzdelávania. K úspešným riešiteľom patria v kategórii:

P3: Meľo Marek, Spišáková Karolína

P4: Spišáková Sára, Strážnická Ema

P5: Špavorová Simona, Klocháňová Mária, Štefková Martina, Stašová Soňa, Stacherová Mária

P6: Šutta Dušan

P7: Šlachtová Nina

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a úspešným riešiteľom GRATULUJEME!

Nahrávka k vianociam

Nahrávka k vianociam, ktorú nahrali žiaci našej školy počas dištančného vzdelávania k vianociam, keďže sme sa nemohli prezentovať na vianočnom večierku, tak aspoň nahrávkou v obecnom rozhlase sme sa pripomenuli obyvateľom našej obce.

[mp3]

Práce žiakov počas dištančního vzdelávania

Práce žiakov počas dištančního vzdelávania, sú to titulky časopisu National Geographic, ktoré vytvárali na geografii.