Konferencia Infovek 2003

V dňoch 5.11.2003 až 8.11.2003 sa v Spišskej Novej Vsi konala 4. celoštátna konferencia Infovek 2003. Bolo to miesto pre diskusie, výmenu skúseností a prezentáciu aktivít v oblasti informatizácie základnej, strednej a vysokej školy. Cieľom konferencie bolo šíriť osvetu vo využívaní moderných informačných a komunikačných technológií vo výučbe, v príprave učiteľov a vo voľnom čase. Konferencia pokračuje v pravidelnom každoročnom stretávaní tých, ktorí hodlajú aj prostredníctvom informačných technológií premeniť tradičnú školu na tvorivú školu tretieho tisícročia. Konferencia Infovek 2003 sa konala pod záštitou štátneho tajomníka MŠ SR p. Szigetiho a štátneho tajomníka MDPT p. Kačaljaka.

Ani naša Základná škola s materskou školou Chlebnice nechýbala, na konferencii odznel príspevok Programovací nástroj RoboLab software na ZŠ (pdf) pripravený práve našou školou.