Konferencia Didinfo 2004

10. jubilejný ročník celoslovenskej konferencie o vyučovaní informatky na základných a stredných školách. Na konferencii konanej v Banskej Bystrici v dňoch 18.3.2004 až 19.3.2004 neukazovali Didy, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Ale i tak bolo čo ukazovať. Napríklad Computer microscope (majkroskop) v príspevku Využitie IT v prírodovedných predmetoch ... (pdf) alebo Lego vozík (merací prístroj) v príspevku Realizácia a vyhodnotenie laboratórnych prác ... (pdf). Na konferencii odzneli témy o využívaní nových technológii vo vyučovaní, najnovšie metodické poznatky učiteľov v informatike a ich skúsenosti so zavádzaním informačných technológii do školskej praxe. Hlavným cieľom konferencie DidInfo bolo poskytnúť učiteľom všetkých typov škôl - vysokých, stredných a základných - fórum na prezentovanie a výmenu poznatkov z vyučovania informatiky.