Február 2014

Zápis do 1. ročníka ZŠ

Zápis do školy je "veľká" udalosť pre deti aj ich rodičov. Niektorí prichádzajú do školy s radosťou, iní s obavami, či školské povinnosti zvládnu. Našou snahou je, aby deň zápisu do školy zanechal v deťoch príjemné zážitky, aby sa na novú pani učiteľku a spolužiakov v septembri tešili. Slávnostný zápis do 1. ročníka v ZŠ s MŠ Chlebnice sa uskutočnil 4. februára 2015, ktorý sa niesol v príjemnej rodinnej atmosfére. V triede čakali na budúcich školákov pani učiteľky so zaujímavými úlohami. Deti kreslili, počítali, recitovali a spievali. Dokázali, že na školu sú naozaj pripravení. Na pamiatku si odniesli malé darčeky, ktoré pre nich zhotovili učiteľky.

Veríme, že sa tento deň budúcim prvákom páčil a v septembri s radosťou nastúpia do školy.